KONST / Litografier / Litografi 15243337
nr 1524 3337
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Litografi, Vinterlandskap. Signerad. Bildmått: 54x49. Cm, yttermått inklusive ram: 71x64 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:47:21
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen